Home
images/poster-2022.jpg

Search our Site

trka 2022 poster

HARD ENDURO LOZNICA

 
DOBRODOŠLI NA OFICIJALNI SAJT
U poslednje četiri decenije naš grad se u motosportu predstavlja kroz desetak takmičara preko četiri - pet klubova u raznim klasama od najmanjih 50 - ica do onih najjačih čija moć često prevazilazi mogućnosti vozača. Trend okupljanja bajkera je takođe uzeo maha. Klubovi iz Loznice koji okupljaju veliki broj bajkera zeljnih druzenja, dobrog provoda i velikog broja kilometara postaju stalni posetioci moto skupova a već od 2006 i sami organizuju odlično posećene događaje.
 
Vreme Subota 1. dan - Prolog + Enduro

Nedelja 2. dan - Enduro

Dužina Subota 1. dan - 40+ km

Nedelja 2. dan - 70+ km

Nivo A, B, C, Veteran i Tourist
Kontrolni punktovi (čekeri)9 + tank point
 

Naš tim

Upoznajte naš tim

Hard enduro Loznica

U poslednje četiri decenije naš grad se u motosportu predstavlja kroz desetak takmičara preko četiri - pet klubova u raznim klasama od najmanjih 50 - ica do onih najjačih čija moć često prevazilazi mogućnosti vozača.
 

GUCEVO CHALLENGER 2017

Pogledajte galeriju fotografija

GUCEVO CHALLENGER 2017

Pogledajte galeriju fotografija

TRACE BADGERS - RAŠKA 2016

Pogledajte galeriju fotografija

SOKOLAC 2016

Pogledajte galeriju fotografija

XROSS-TARA 2016

Pogledajte galeriju fotografija

GUCEVO CHALLENGER 2016

Pogledajte galeriju fotografija
 
gucevo challenger 2016 1
Loznica, Banja Koviljača

Registracija

Datum: 09 - 10 april
 Smeštaj: TURIST BIRO Banja Koviljača 015/818-481; 064/856 82 66
Agencija dar lux banja koviljaca
 Prijava:  Prijava
 
 
Raspored
Dan 1
  • 10h Prolog + Enduro:  Klasa A, B, Veteran I C
  • 13:00 organizovan pokret A, B, Veteran i C klase do mesta za start
  • 13:30 start A klase
  • 13:30 start B klase
  • 13:30 start Veteran klase
  • 14:00 start C klase
  • 18:00 KRAJ TRKE ZA SVE KLASE
  • 21:00h brifing, objava rezultata i upoznavanje učesnika sa daljim aktivnostima
 
Dan 2
  • 08:30 organizovan pokret A,B,Veteran I C klase iz park fermea do mesta za start
  • 09:00 start A klase
  • 09:00 start B klase
  • 09:00 start Veteran klase
  • 09:15 start C klase
  • 17:00 KRAJ TRKE ZA SVE KLASE
  • 18:00h objava rezultata i proglašenje pobednika